AĞRI KIZLIK ZARI DİKİMİ

 

FARKIMIZ:

  • %100 GARANTİ VERİLİR.
  • ÇİFT KAT FLEP YÖNTEMİ İLE YAPILIR.
  • BİZDE YADA BAŞKA BİR DOKTORDA İŞLEMİN BAŞARISIZ OLDUĞU TESPİT EDİLİRSE HİÇ BİR KLİNİĞİN YAPMADIĞINI YAPIYORUZ. İŞLEM ÜCRETİNİZİ İADE EDİYORUZ

KIZLIK ZARI DİKİMİ İŞLEMLERİ AĞRI, İSTANBUL, İZMİR VEYA AYDIN’DAKİ ANLAŞMALI HASTANEMİZDE YAPILABİLİR.

 

Ağrı merkezde olan kliniğimiz Dr Sezgın Dusun yönetiminde 7 yıldır Ağrı ve çevre illere hizmet sunmaktadır. Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında modern yöntemlerle çalışan kliniğimiz yüksek hasta memnuniyetini  yedi yıldır eksiltmeden  korumkatadır. Kızlık zarının (hymen) kanlanması çok azdır.kanlanmanın az olması cerrahi işlemlerden sonra iyişemeyi zorlaştırmaktadır. Ayrıca dokuyu enfeksiyona daha açık hale getirmektedir. İyişmenin zor olması ve enfeksiyona yatkınlık gibi nedenlerle cerrahi onarım her zaman iyi sonuçlar vermemektedir. Kliniğimizde özel teknikle yapılan kızlık zarı onarım mükemmel sonuçlar vermektedir. İşlem sonrası yakın takiple  oluşabilecek problemler anında tespit edilip müdahale edilir.

Kliniğimizde işlemleriniz yüksek güvenlikle 17 yıllık kadın hastalıkları ve doğum uzmanlığı tecrübesiyle yapılmaktadır. Bölgedeki yedi yıllık hizmetimizde başta Erzurum ve Van olmak  üzere Ağrı ve çevre illerden gelen hastalarımızın hiçbirinde problem yaşanmaması işlem güvenliğimizi göstermektedir. Kızlık zarı dikimi kararı vermek ve uygun merkez seçimi hasta açısından kolay bir süreç değildir. Bu süreç boyunca tam tıbbi destekle yanınızdayız.

Kliniğimizde hasta mahremiyetine katı kurallarla uyulur. Bilgileriniz kesinlikle üçüncü kişi yada kurmlarla paylaşılmaz.

Kliniğimizde il dışından gelen hastalarımıza öncelik tanınmaktadır. Sorularınız ve sıra önceliği için  0532 586 68 43 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz. Yoğunluk nedeniyle cevap verilemediği durumlarda kısa mesaj veya whatsApp yoluyla ulaşabilirsiniz veya iletişim kısmından mail atabilirsiniz.

Uzak bir ilde oturuyor olsanız bile sadece soru sormak için rahatlıkla mesaj atabilirsiniz, arayabilirsiniz, ortalama fiyat bilgisi alabilirsiniz. Lütfen çekinmeyin.

Kliniğimizde kızlık zarı muayenesi için 0 542 225 89 12 nolu hattımızı arayarak hemen randevu alabilirsiniz.

Tüm bu etkenler belirlendikten sonra kızlık zar dikimi operasyonu için gün belirlenir. Kalıcı kızlık zarı dikiminde operasyon gününün bir önemi yoktur. Ancak geçici kızlık zarı dikimi, cinsel birleşmeden en az 3 gün önce yapılması gereken bir operasyondur. Bir hafta kalıcılık süresi vardır. Bir haftadan sonra tekrar yırtılma ve kanama görülebilir. Kalıcı kızlık zarı dikimi işleminde süre sınırı yoktur.

Kızlık Zarı Dikimi Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kızlık zarı dikimi başarısını etkileyen en önemli faktör, cerrahi teknik olmakla birlikte, operasyon sonrası yara bakımının ve enfeksiyon engellenmesinin önemi çok büyüktür. Yara yeri enfeksiyonu cerrahi alanın açılmasına sebep olabilmektedir. Operasyonun amacı cinsel ilişki ile yeteri kadar kanama elde etmektir. Kadın genital bölgesi yarı kirli cerrahi alan olarak bilinmektedir. Kızlık zarı dikimi sonrası yara bakımı iyi yapılmalı ve enfeksiyon riski ortadan kaldırılmalıdır.

Kızlık zarı dikimi sonrası dikkat edilmesi gerekenler;

  • Tercihen ilk gün banyo yapılmaması
  • Sonraki bir hafta içinde ayakta duş alınması,
  • İlk 1-2 hafta havuza, denize girilmemesi,
  • Ortak kullanım tuvaletlerine gidilmemesi,
  • İlk 1 hafta dar pantolon giyilmemesi ve pamuklu iç çamaşırı tercih edilmesidir.
  • Kızlık zarı dikimi sonrası reçete edilen doku dezenfektanı ve kremlerinin ilk 1 hafta günde 2 kez kullanılması, verilen düşük doz koruyucu antibiotiğin ihmal edilmemesi yara dokusunun iyi iyileşmesi acısından önemlidir.

Kızlık zarı diktirme sonrası ağrı kesici ihtiyacı genelde olmamakta, kızlık zar dikimi sonrası aynı gün bir kaç saat içerisinde normal rutin hayatınıza dönüş mümkün olmaktadır. Kızlık zar dikimi başarısı ancak; doğru cerrahi teknik, steril koşullarda yapılan operasyon, operasyon sonrası temiz yara bakımı ile garantilidir. Kızlık zarı dikimindeki amaç; cinsel ilişki ile kanama oluşmasının sağlanmasıdır. Bu nedenle bu hassas konuda yara yeri bakımı konusunda bilgi sahibi olmanız, zar dikimi operasyonundan sonra bilgilendirilmeniz önemlidir.

Kızlık Zarı Dikim Ücretleri Neye Göre Değişir?

Kızlık zarı dikimi fiyatı (kızlık zarı dikimi ücreti); kızlık zarının yapısı, açıklık derecesine, yırtık şekline göre, uygulanacak geçici veya kalıcı kızlık zarı dikimi tipine göre, anestezi tipine göre değişkenlik göstermektedir. Etik kurallar nedeni ile web sitelerinde ücret bilgisi paylaşılmamaktadır. Daha önceden jinekolojik muayene olursanız kızlık zarı muayenesi sonrası size net bilgi verilmektedir.

Jinekolojik muayeneden çekinmeyiniz, sadece dış genital organlarınız gözlenir. 1 dakikayı geçmeyen bir muayenedir; ultrason ile kızlık zarının yırtık olup olmadığı ve zar zedelenme şekli belli olmaz. Ağrı kızlık zarı dikim fiyatları, kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı, geçici kızlık zarı dikimi fiyatı, kızlık zarı dikimi fiyatı 2017 konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Yapılacak kontrollerinizde ayrıca ücret ödemeyeceksiniz.

  • Detaylı bilgi almak, veya randevu talebi oluşturmak için bizi 0 542 225 89 12 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz. Yada aşağıdaki tıkla ve WhatsApp‘tan mesajını gönder butonuna tıklayarak WhatsApp üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Size en uygun maliyetle tedavi için, ücretsiz danışmanımızı arayınız.

Ağrı kızlık zarı fiyatları, Ağrı kızlık zarı yapan yerler, Ağrı kızlık zarı, Ağrı kızlık zarı yapan doktorlar, Ağrı kızlık zarı yerleri, Ağrı kızlık zarı fiyatları, Ağrı kızlık zarı yapan yerler 2018, Ağrı kızlık zarı fiyatları 2018, Ağrı kızlık zarı yapan doktorlar 2018, Ağrı kızlık zarı yapan hastaneler, Ağrı kızlık zarı yapan hastaneler, Ağrı kızlık zarı diktirmek istiyorum, Ağrı kızlık zarı, 2018 kızlık zarı fiyatları, 2019 kızlık zarı fiyatları, 2018 kızlık zarı ücretleri, 2019 kızlık zarı ücretleri, Ağrı kızlık zarı yapan yerler, Ağrı kızlık zarı tavsiye, Ağrı ekonomik kızlık zarı diken yerler, Ağrı kızlık zarı yaptırmak, Ağrı kızlık zarı yapan yerler ve fiyatları, Ağrı ucuz kızlık zarı, Ağrı ucuz kızlık zarı yapan yerler, Ağrı kızlık zarı yapan poliklinikler, Ağrı kızlık zarı ücretleri, Ağrı kızlık zarı forum, Ağrı jinekolog kızlık zarı, Ağrı kızlık zarı 2018, Ağrı kızlık zarı 2019, Ağrı özel kızlık zarı, Ağrı jinekolog kızlık zarı fiyatları, Ağrı kızlık zarı klinikleri, Ağrı kızlık zarı yaptırmak istiyorum, Ağrı kızlık zarı yaptırmak, Ağrı kızlık zarı yapan bayan doktorlar, Ağrı kızlık zarı ne kadar, Ağrı kızlık zarı fiyatı kadar, Ağrı kızlık zarı nerede yapılır, Ağrı kızlık zarı nasıl yapılır, Ağrı kızlık zarı nerede yaptırabilirim, Ağrı kızlık zarı nasıl yaptırabilirim, Ağrı kızlık zarı muayenehane, Ağrı kızlık zarı merkezi, Ağrı kızlık zarı merkezleri, Ağrı kızlık zarı yapan merkez, Ağrı kızlık zarı yapan merkezler, Ağrı kızlık zarı nedir, Ağrı kızlık zarı olmak istiyorum, Ağrıda kızlık zarı dikimi, Ağrı kızlık zarı yaptırmak istiyorum, Ağrı kızlık zarı doktorları, Ağrı kızlık zarı yapan yerler, Ağrı ekonomik kızlık zarı yapan yerler, Ağrı kızlık zarı dikimi, Ağrı kızlık zarı diktirme

No comment

Bir cevap yazın