Op.Dr. Sezgin Dursun

ERZURUM KALICI KIZLIK ZARI DİKİMİ

17.018
ERZURUM KALICI KIZLIK ZARI DİKİMİ

Erzurum Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi

Kalıcı kızlık zarı dikimi, flep olarak adlandırılan yöntemle yapılan ve ne zaman ilk cinsel ilişkinin yaşandığının, kaç kez cinsel ilişkiye girildiğinin, kürtaj, düşük veya doğum gibi olayların gerçekleşip gerçekleşmediğinin önemi yoktur. Flep hymen kenarı boyunca vajina duvarından kaldırılan dokuya verilen addır. Bu doku kullanılarak yeniden kızlık zarı oluşturulduğu için kalıcı kızlık zarı dikimine, flep yöntemi ile kızlık zarı dikimi de denir. Cinsel ilişki ile erkek cinsel organının flep yöntemi ile yeniden yapılandırılan bu bölgeden geçmesi ile dokular yırtılır ve kanama meydana gelir. Bu tarz işlemlerde esas amaç kanamanın ilişki ile gerçekleşmesini sağlamaktır.

Kliniğimizde çift kat flep yöntemi ile kızlık zarı dikim işlemi yapılmaktadır. iletişim ve randevu için  numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. WhatsApp’tan mesaj atabilirsiniz.

 

 

 

Erzurum kızlık zarı dikimi. Kars kızlık zarı dikimi. Ağrı kızlık zarı dikimi. Van kızlık zarı dikimi.Iğdır kızlık zarı dikimi.Batman kızlık zarı dikimi. Bitlis kızlık zarı dikimi. Erzurumda kızlık zarı dikimi yapan yerler. vanda kızlık zarı dikimi yapan yerler. ağrıda kızlık zarı dikimi yapan yerler. ığdırda kızlık zarı dikimi yapan yerler.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

SEO çalışması tarafımca yapılmıştır. - Mail: mtbzdg@gmail.com - © 2021. Tüm Hakları Saklıdır.

Sohbet Başlat
Merhabalar. Sorularınızı buradan iletebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim. OP DR SEZGİN DURSUN
İSTANBUL ATAŞEHİR KLİNİĞİ
Çekinmeden arayınız...