Op.Dr. Sezgin Dursun

İSTANBUL KÜRTAJ MERKEZİ İSTANBUL

705

İSTANBUL KÜRTAJ İstanbulda kürtaj İstanbul kürtaj merkeziTEL: O541 998 34 34

 İlgili resim

KÜRTAJ İŞLEMİ HAKKINDA:

  • KÜRTAJ İŞLEMİ BİLGİLERİ KESİNLİKLE SAKLI KALIR. ASLA ÜÇÜNCÜ KİŞİ VE KURUMLARA BİLGİLERİNİZ VERİLMEZ.
  • DİPOSİBLE  KANÜL KULLANILIR. DİĞER HASTALARDA KULLANILAN MALZEMELER İLE KÜRETAJ YAPILMAZ.
  • VAKUM YÖNTEMİ İLE KÜRETAJ YAPIYORUZ. RAHİMİ DELME POTANSİYELİ OLAN METAL  ALETLER KULLANMIYORUZ.
  • KÜRTAJ  İŞLEMİ SON DERECE GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE YAPILIR. DAHA SONRA GEBE KALMANIZA ENGEL OLACAK PROBLEMLER YAŞAMZSINIZ.
  • KÜRTAJ HASTANE ORTAMINDA TAMAMEN STERİL ŞARTLARDA YAPILIR.

 

Tel ve WhatsApp: TEL: O541 998 34 34

 

Kürtaj bir doğum kontrol yöntemi değildir. Gebelik için uygun zamanada olmadığınızı düşünüyorsanız öncelikle modern doğum kontrol yöntemlerinden birini kullanmalısınız. Kondom, doğum kontrol hapı, spiral takılması başlıca yöntemlerdir. Arzu edilen çocuk sayısına ulaştığınızı düşünüyorsanız doktorunuza danışarak tüplerinizi bağlatabilirsiniz. Takvim yöntemi , geri çekme veya ilişki sonrası vajinal duşun kesinlikle güvenilir olmadığını bilmelisiniz

Her şeye rağmen gebelik oluştuysa bunu gerçekten istemediğinizden emin olmalısınız. Kürtaj sonrası pişmanlık yaşayabileceğinizi göz önünde bulundurarark karar verin. KÜRTAJ GERİ DÖNÜŞÜMSÜZ BİR İŞLEMDİR. KARARINIZI BİR DAHA GÖZDEN GEÇİRİN.

Kürtaj olmaya kesin olarak karar verdiyseniz bunu Kadın Doğum hekiminin kontrolünde  steril koşulları sağlayan bir klinikte olun. Her ne kadar karmaşık bir işlem olmasada uygun olmayan koşullarda yapılan bir kürtaj bütün hayatınız boyunca size sorun oluşturabilir.

KÜRTAJ SAĞLIKSIZ KOŞULLARDA YAPILIRSA:

RAHİM DELİNMESİ YUMURTALIK YADA KARIN İÇİ ENFEKSİYON

HAYAT BOYU SÜRECEK RAHİM YAPIŞIKLIĞI

HAYAT BOYU SÜRECEK ADET OLMAMA PROBLEMLERİ (ASCHERMAN SEND.)

RAHİM AĞZI (SERVİKS) YIRTIKLARI

KALICI İNFERTİLİTE (KISIRLIK)

Bu problemlerin olmaması için sadece işlem konusunda dikkat ve tecrübe olması yetmez. Ultrason ile doğru rahim açısı tespiti, işlem sonrası ultrason ile doğru rahim iç kısmı (endometrium) ölçümü, doğru kürtaj zamnlaması tespiti gereklidir.Tabiiki kürtaj sonrası doğru ilaç seçimi de çok önemlidir.

Kliniğimizde il dışından gelen hastalarımıza öncelik tanınmaktadır. Sorularınız ve sıra önceliği için  telefondan bilgi alabilirsiniz. Yoğunluk nedeniyle cevap verilemediği durumlarda kısa mesaj veya whatsApp yoluyla ulaşabilirsiniz veya iletişim kısmından mail atabilirsiniz.

 

 

Başka bir ilde oturuyor olsanız bile sadece soru sormak için rahatlıkla mesaj atabilirsiniz, arayabilirsiniz, ortalama fiyat bilgisi alabilirsiniz. Lütfen çekinmeyin.

TEL: O541 998 34 34

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

istanbul kürtaj. istanbulda kürtaj. istanbulda kürtaj yapan yerler. istanbul kürtaj merkezi. istanbul kürtaj fiyatları 2018. istanbulda kürtaj yapan doktorlar. istanbulda kürtaj yapan devlet hastaneleri. istanbulda kürtaj yapan özel hastaneler. küretaj merkezi. avrupa yakası kürtaj. en iyi kürtaj yapan yerler. vakumla kürtaj. istanbulda vakumla kürtaj.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

SEO çalışması tarafımca yapılmıştır. - Mail: mtbzdg@gmail.com - © 2021. Tüm Hakları Saklıdır.

Open chat
Merhabalar. Sorularınızı buradan iletebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim. OP DR SEZGİN DURSUN
İSTANBUL ATAŞEHİR KLİNİĞİ
Çekinmeden arayınız...