Op.Dr. Sezgin Dursun

LAZERLE VAJİNAL DARALTMA-SIKILAŞTIRMA

2.154
LAZERLE VAJİNAL DARALTMA-SIKILAŞTIRMA

AMELİYATSIZ VE ACISIZ OLARAK…

 

self confidence women ile ilgili görsel sonucu

 

Kliniğimizde en son CO2 lazer teknolojisi ile ağrısız olarak ameliyat gerektirmeden, bir veya iki seansta vajinal sıkılaştırma ve gençleştirme sağlıyoruz. Ayrıca dış genital bölgede beyazlatma yapıyoruz.

İleri  hormonal değişim, yaş, doğum ,aşırı kilo veya sık koite bağlı vajina genişlemesi ve şekil bozukluklarında lazer en güvenli ve etkili yöntemdir. Vajina kaslarında gevşeklik,vajinal kuruluk, vajina kanalında genişleme, idrar kaçırma gibi sorunlar lazerle kısa sürede çözülür.

Fraksiyonel CO2 lazer ile vajina sıkılaştırılması ve gençleştirilmesi günümüzde kullanılan en etkin yöntemdir. Fraksiyonel CO2 lazer vajinal duvarınadaki  kollajenleri uyararak, kanalın daha esnek olmasına, idrar kaçırma semptomlarının iyileşmesini ,vajinal kuruluğun azalmasını ve vajenin daha sıkı olmasını sağlar.

Fraksiyonel CO2 lazerin avantajları:

 

 • Lazer tedavisi, ameliyat, anestezi, kesi ve dikiş gerektirmeden, çok kısa bir sürede etkinlik gösterir.
 • İşlem gün içinde 20-25 dakika gibi kısa bir sürede uygulanabiliyor .Ardından normal hayatınıza devam edebilirsiniz.
 • Lazerle herhangi bir ağrı hissetmesiniz,anestezi gerektirmez.
 • Alınan sonuçlar son derece başarılı, hasta memnuniyeti çok yüksek, idrar kaçırma şikayeti henüz ileri safhada değilse yok oluyor.
 • Uygulamanın etkileri ilk gün içinde görülmeye başlar , İşlemin oluşturduğu doku değişiminin normale dönmesi 1-2 hafta sürer.Lazer uygulaması sonrasında tüm faydaların  ortaya çıkması bir ile üç ay arasında olmaktadır.

 

Muayene sonucuna göre bir yada iki seans olarak planlama yapmaktayız. Lazer uygulaması kadın doğum uzmanı tarafından yapılmaktadır. Lütfen randevu  alarak  geliniz.

LAZER CİHAZININ TÜRÜ ÖNEMLİ Mİ?

LAZERLE İDRAR KAÇIRMA TEDAVİSİ

FRAKSİYONE CO2 LAZER TEKNOLOJİSİ NASIL ETKİ EDER?

LAZERLE BİRLİKTE DUDAK KÜÇÜLTME OPERASYONU YAPILABİLİR Mİ?

VAJİNAL DARALTMAYLA BİRLİKTE ENK AÇMA İŞLEMİ DE YAPILABİLİR Mİ?

KOLTUK ALTI RENK AÇMA İŞLEMİ YAPILABİLİR Mİ?

RAHİM AĞZI YARASI LAZERLE TEDAVİ EDİLİR Mİ?

 

TEL VE WHATSAPP: 0 542 225 89 12
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AĞRI LAZERLE GENİTAL BEYAZLATMA. AĞRI LAZERLE VAJİNAL DARALTMA . AĞRI LAZERLE CİLT YENİLEME. ERZURUM LAZERLE GENİTAL BEYAZLATMA. ERZURUMDA LAZERLE VAJİNAL DARALTMA. ERZURUMDA LAZERLE VAJİNAL SIKILAŞTIRMA. VAN LAZERLE GENİTAL RENK AÇMA. VANDA LAZERLE VAJİNAL DARALTMA. VANDA LAZER

 

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. htccelik dedi ki:

  Hocam gerçekten çok teşekkür ederim. Bu kadar iyi bir cihazı Ağrıya getirdiğiniz için. ultrasonunuz çok beğenmiştim ama bu daha da güzel. fiyatlarınız daha kötü cihaz kullanan heryerden daha ucuz. çok sağolun hocam.

 2. Sedef dedi ki:

  Hocam ben evlendim boşandım bitti çocuk hiç olmad ben diktrmk istyorum amacım bunu saklamk değil bir daha evlenmemk için çnk bn kadın değil kız olmak istyorum acaba neye maal olur nasıl bir süreçte bitiyor acaba öğreneblrmym

SEO çalışması tarafımca yapılmıştır. - Mail: mtbzdg@gmail.com - © 2021. Tüm Hakları Saklıdır.

Sohbet Başlat
Merhabalar. Sorularınızı buradan iletebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim. OP DR SEZGİN DURSUN
İSTANBUL ATAŞEHİR KLİNİĞİ
Çekinmeden arayınız...